فراموش کردم
رتبه کلی: 690


درباره من
نازم به ناز کسی که به نازش ننازد


(..')/ ('..)
./. = ./.
_| |_ _| |_
محمداکبری .. (maramsafar1354 )    

ثبت نام اینترنتی هدفمندی یارانه ها مرحله دوم

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۱/۱۶ ساعت 04:48 بازدید کل: 1762 بازدید امروز: 1 1 می‌پسندم  
 

 

با توجه به نزدیک شدن به زمان اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها دولت در نظر دارد تمامی افرادی که نیازمند به دریافت یارانه نقدی هستند را شناسایی کند برای همین فرم مرحله دوم هدفمند سازی یارنه ها را طراحی نموده است و تمامی افرادی که درخواست دریافت یارانه نقدی را دارند باید این فرم را پر کنند و با توجه به اعلام دولت مبنی بر اینکه در صورتی که افراد فرم دریافت یارانه نقدی را پر نکنند به منزله انصراف از دریافت یارانه نقدی در مرحله دوم هدفمند سازی یارانه ها می باشد به همین دلیل تمامی افراد نیازمند باید حتما نسبت به پر کردن فرم هدفمند سازی یارانه ها اقدام کنند تا در ادامه مراحل اجرای هدفمند سازی یارانه با مشکلی مواجه نشوند

 

اطلاعات جامع در مورد ثبت نام یارانه ها:

 

مدیر عامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها با اعلام اینکه ثبت نام دریافت یارانه نقدی از 20 فروردین آغاز می شود ؛ تاکید کرد : دریافت یارانه نقدی در دوره جدید منوط به ثبت نام است بر اساس قانون ، پرداخت یارانه نقدی در دوره جدید منوط به ثبت نام است و اگر هموطن عزیزی به یارانه احساس نیاز نمی کند و متقاضی نمی شود ، بداند که ثبت نام نکردن به منزله انصراف از دریافت یارانه نقدی محسوب می شود.

 

نحوه اولویت بندی ثبت نام ها:

 

در مدت 10 روز سرپرستان خانوارهای متقاضی باید بر اساس اولین رقم سمت راست شماره کارت ملی به سامانه مراجعه و ثبت نام کنند هموطنان متقاضی که اولین رقم سمت راست شماره کارت ملی آنها صفر است ، روز بیستم باید مراجعه کنند و کسانی که اولین رقم سمت راست شماره کارت ملی آنها 1است روز بیست و یکم ثبت نام می کنند و تا روز بیست و نهم با رقم 9 ثبت نام کامل می شود هموطنانی که به هر دلیل در موعد مقرر نتوانند ثبت نام کنند می توانند روز های سی ام و سی و یکم ماه جاری ثبت نام را کامل کنند.

 

نحوه ثبت نام هدفمند یارانه:

 

درگاه ثبت نام همان سامانه

www.refahi.ir

و روش ثبت نام نیز صرفاً اینترنتی است و مراجعه حضوری نیز ویژه هموطنانی است که به شبکه اینترنتی دسترسی ندارند و می توانند با در دست داشتن شماره ملی و کدپستی به مراکز و دفاتر کمیته امداد ، سازمان بهزیستی ، دفاتر پیشخوان دولت پلیس +10 و دفاتر فناوری اطلاعات ( آی سی تی ) روستایی مراجعه و در آنجا به صورت اینترنتی ثبت نام کنند که هماهنگی شده است و در کمترین زمان ثبت نام می شود.

 

 

 

نحوه ثبت نام نیرو های مسلح:

 

 

 

نیروهای مسلح به دو گروه تقسیم می شوند که یک گروه با افراد معمولی در دوره اول ثبت نام کردند همچنان مانند مورد اول به سامانه مراجعه و ثبت نام می کنند اما گروه دوم که به لحاظ شغلی در وضع خاصی قرار دارند به یگان ها و محل کار خود مراجعه و ثبت نام می کنند.

 

 

 

منابع اطلاعاتی دولت در مورد سطح درامد مردم:

 

 

 

مدیر عامل هدفمند سازی یارانه ها در مورد منابع اطلاعاتی اشاره کردند که اطلاعات کاملی را در سازمان هدفمند سازی یارانه ها جمع آوری و به روز کرده ایم و البته دولت بنایی بر حذف افراد در مرحله اول ندارد اما امیدواریم هموطنان در ثبت نام دریافت یارانه شرکت نکنند.

 

 

 

نحوه محاسبه مبلغ درامد در فرم ثبت نام:

 

 

 

ایزدی گفت : با سامانه سازمان هدفمند سازی یارانه ها که 43 بانک اطلاعاتی اکنون به صورت کامل در ان وجود دارد ، می توانیم تصمیم گیری کنیم اما در فرمی که برای این مرحله طراحی شده است 5 سقف درآمدی را مشخص کردیم که شامل سقف درآمدی ماهانه کمتر 600 هزار تومان ، 600 هزار تا یک میلیون تومان ، یک میلیون تا 2 میلیون تومان ، 2 میلیون تا دو و نیم میلیون تومان و بالاتر از دو و نیم میلیون تومان که همه اینها مشخص است و لحاظ می شود.

 

 

 

وی افزود : التبه سطح درآمدی یکی از مولفه هایی است که می تواند در بانک اطلاعاتی ما اثرگذار باشد و مجموع کل درآمدها شامل شغل اول ، شغل دوم ، اجاره بها و سود سهام قبل از پرداخت اقساط بانک است و همه دارایی ها را حساب کردیم.

 

 

 

تنبیه افرادی که اطلاعات درست وارد نکنند:

 

 

 

ایزدی اضافه کرد: به مردم اطمینان داریم و حتماً اطلاعات درست را درج می کنند اما بانک های اطلاعاتی ما کامل است و اگر نیاز باشد می توانیم راستی آزمایی کنیم ، زیرا قانون به ما اجازه داده است و برای کسانی که اطلاعات نادرست بدهند تا 3 برابر یارانه دریافتی ؛ جریمه پیش بینی کرده است.  

تشکر کردن نشانه شخصیت هر انسانه 

دوستان گلم خواهشن نظر بدین

امتیاز را فراموش نکنید ممنون از همه شما سروران عزیزم پایدار باشید.

 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۳/۰۱/۱۸ - ۰۱:۱۹

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
ای که دستت می رسد ؛ دستی بگیر مهد کودک و پیش دبستانی رنگین کمان چگونگی درج آگهی در سایت و قسمت تبلیغات باقی باده سی استخدام دیوان محاسبات کشور سال 94 ( ثبت نام در چاپ محسن ) ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 94 آخرین خبر های استخدامی عشق اول..... تخفیف 30 % بلیط استخر برای ثبت نام کنندگان بیمه عمر و 50 % برای مشتریان قبلی فقط در نمایندگی محمد قره داغی پیش دبستانی رنگین کمان (ثبت نام برای سالتحصیلی 94-95 شروع شد)
کاربران آنلاین (178)
مهد کودک و پیش دبستانی رنگین کمان Sun Boy baw Nam Nam Baron علیرضا(azadi8) کانون هواداران سامان جلیلی ومهدی احمدوند خدایی در این نزدیکیست علی خان محمدی ( اکانت دیگری ندارم ) جوادمحمودیM من یه ایرانی ام... خدا را به تو می سپارم... -----salivan------ مهدی آپاچی دنیز65 گیسو ش مترسک آرش ... مددی جواد -سرچمی یه عوضی رویای خیالی 1Boy مردی در روزگار نامردی کشاورز علی 1378 lı-.uNiQu3.ı-.-ı.PaiN.-ıl مهدی رهبری امیررضا سعادتی هنرمند و هنر دوست بهزاد یاغموری محمد ایلغاری حاتم شیری پور حجت الله رجبی کامران مولوی اسمرکاشانی ****reza**** آوینا...19 lı._________.» ندا «._________.ıl بینام* ____blAck sTanzA____ سید امین موسوی MAHDI 1379 چاپ پارسا (برادران مرادی) محمد85 ***neda*** چشم به راه........ ابوالفضل مرتضائی نابغه فریاد دختری از قعر جهنم ارتش دو نفره** رضا ناصرپور رامین تبریزی 1 فریماه دخت سکوت بلند For ever alone مجید عبدالهی ترکمانی مداح الحسین پیمان بیرامی مهد کودک و پیش دبستانی نازگل میانه .-.IiIiIiI . sound of silence . IiIiIiI.-. آوای_باران شب M.e.n.t.A.L lxl Lady Paniz IxI وایمکس مبین نت مهدی ساروی _مبینا_ ılılı.MAFIiIYA.ılılı . زخمی .... ساحل احمدی ترکمانی حیدر .... بهمن زنجانلی** سردار آذربایجان موسسه خیریه امیدنو پ _ و _ ر _ ی _ ا